Üvegek es palackok 700 ml üveges palack 'Timmy', téglalap alakú, nyílás: parafa

Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 700 ml-es 'Timmy' tiszta üvegpalackunk egy kiváló minőségű, nehéz aljú palack. Mindenféle likőrök és szeszes italok tárolására alkalmas.
Megjegyzés: Szállítói váltás miatt előfordulhatnak kisebb méretbeli eltérések ennél a terméknél. Az új palack 100 g-mal nehezebb, és az alj, váll és nyak területén kissé eltérő méretekkel rendelkezik, miközben a teljes magasság változatlan marad. A funkció és a minőség természetesen megőrződik. Köszönjük megértését!
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 220 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 74,7 mm |
| Súly | 900 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 730 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
A 700 ml-es 'Timmy' tiszta üvegpalackunk egy kiváló minőségű, nehéz aljú palack. Mindenféle likőrök és szeszes italok tárolására alkalmas.
Megjegyzés: Szállítói váltás miatt előfordulhatnak kisebb méretbeli eltérések ennél a terméknél. Az új palack 100 g-mal nehezebb, és az alj, váll és nyak területén kissé eltérő méretekkel rendelkezik, miközben a teljes magasság változatlan marad. A funkció és a minőség természetesen megőrződik. Köszönjük megértését!
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 220 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 74,7 mm |
| Súly | 900 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 730 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.
























