Üvegek es palackok 700 ml üvegpalack 'Amaretto', téglalap alakú, nyak: PP 31,5
Tételszám : 100035340
700 ml üvegpalack 'Amaretto', téglalap alakú, nyak: PP 31,5
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
879 Ft
20
856 Ft
2%
50
829 Ft
5%
100
814 Ft
7%
200
660 Ft
24%
384
645 Ft
26%
768
618 Ft
29%
960
526 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 879 Ft 879 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
700 ml Amaretto palack klasszikus likőr palack, amely nemcsak keserű táblákhoz (Amaretto), hanem mindenféle likőröknek és schnapoknak is alkalmas.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 229,3 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 60 mm |
| Súly | 450 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 713 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | PP 31,5 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
700 ml Amaretto palack klasszikus likőr palack, amely nemcsak keserű táblákhoz (Amaretto), hanem mindenféle likőröknek és schnapoknak is alkalmas.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 229,3 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 60 mm |
| Súly | 450 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 713 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | PP 31,5 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.























