Üvegek es palackok Airless adagoló pumpafej 'Mezzo', PP-műanyag, natúr
Tételszám : 100000190
Airless adagoló pumpafej 'Mezzo', PP-műanyag, natúr
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
693 Ft
20
668 Ft
3%
50
654 Ft
5%
100
633 Ft
8%
250
522 Ft
24%
500
500 Ft
27%
1.000
483 Ft
30%
2.500
415 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 693 Ft 693 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 'Mezzo' airless adagoló pumpafej természetes színű PP-műanyagból praktikus megoldást kínál a biztonságos és higiénikus adagoláshoz. Tökéletes különféle alkalmazásokhoz, egyesíti a funkcionalitást és az egyszerű dizájnt.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 16 g |
| Átmérő - Külső | 37 mm |
| Szín | Natúr |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 'Mezzo' airless adagoló pumpafej természetes színű PP-műanyagból praktikus megoldást kínál a biztonságos és higiénikus adagoláshoz. Tökéletes különféle alkalmazásokhoz, egyesíti a funkcionalitást és az egyszerű dizájnt.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 16 g |
| Átmérő - Külső | 37 mm |
| Szín | Natúr |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























