Üvegek es palackok Címke 'Körte', négyzet alakú, fém, ezüst
Tételszám : 100006480
Címke 'Körte', négyzet alakú, fém, ezüst
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
693 Ft
10
668 Ft
3%
20
654 Ft
5%
50
633 Ft
8%
100
522 Ft
24%
200
500 Ft
27%
500
483 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Metaleticet 'Quince' téglalap alakú, önálló és rugalmas címke, amely tapad az üveghez és szinte minden más anyaghoz. Ideális a Quince Jam, a Quince Liqueur, a Quince Juice és más alkotások számára.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Ón |
| Gyártási ország | Franciaország |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 3 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Metaleticet 'Quince' téglalap alakú, önálló és rugalmas címke, amely tapad az üveghez és szinte minden más anyaghoz. Ideális a Quince Jam, a Quince Liqueur, a Quince Juice és más alkotások számára.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Ón |
| Gyártási ország | Franciaország |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 3 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















