Üvegek es palackok Csavaros zárófedél eredetiség, PP műanyag, fekete, nyílásra: PP 28
Tételszám : 100030610
Csavaros zárófedél eredetiség, PP műanyag, fekete, nyílásra: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
179 Ft
20
175 Ft
2%
50
172 Ft
3%
100
168 Ft
6%
200
135 Ft
24%
500
128 Ft
28%
1.000
124 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 179 Ft 179 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fekete csavarzár tartós PP műanyagból készült, tökéletesen illeszkedik a DIN 28-as nyílásokhoz, és biztos tartást nyújt. Könnyedén ötvözi a funkcionalitást a megbízható tartóssággal.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 22,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 32,2 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fekete csavarzár tartós PP műanyagból készült, tökéletesen illeszkedik a DIN 28-as nyílásokhoz, és biztos tartást nyújt. Könnyedén ötvözi a funkcionalitást a megbízható tartóssággal.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 22,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 32,2 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























