Üvegek es palackok Csavaros zárófedél, PP műanyag, fehér, nyílásra: 38/400
Tételszám : 100001030
Csavaros zárófedél, PP műanyag, fehér, nyílásra: 38/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
131 Ft
20
127 Ft
3%
50
124 Ft
5%
100
120 Ft
8%
250
103 Ft
21%
500
99 Ft
24%
1.000
92 Ft
29%
2.500
78 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 131 Ft 131 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér csavarzár erős polipropilén (PP) műanyagból készült, és kifejezetten 38/400-as nyakmérethez lett tervezve. A praktikus zárók sokoldalú termékcsaládjához tartozik, amelyek biztonságos és megbízható tömítést biztosítanak. Stabil kialakításának köszönhetően ez a záróelem szilárd kapcsolatot teremt a tartállyal, megakadályozva a szivárgást vagy a nem kívánt kinyitást. Az anyagminőség és a pontos illeszkedés kombinációja ezt a csavarzárat bevált megoldássá teszi különféle alkalmazásokhoz, ahol biztonságos zárás szükséges.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 12 mm |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 40 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | 38/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér csavarzár erős polipropilén (PP) műanyagból készült, és kifejezetten 38/400-as nyakmérethez lett tervezve. A praktikus zárók sokoldalú termékcsaládjához tartozik, amelyek biztonságos és megbízható tömítést biztosítanak. Stabil kialakításának köszönhetően ez a záróelem szilárd kapcsolatot teremt a tartállyal, megakadályozva a szivárgást vagy a nem kívánt kinyitást. Az anyagminőség és a pontos illeszkedés kombinációja ezt a csavarzárat bevált megoldássá teszi különféle alkalmazásokhoz, ahol biztonságos zárás szükséges.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 12 mm |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 40 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | 38/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























