Üvegek es palackok Csavarzár, ABS műanyag, türkiz, nyílásra: GPI 28/400
Tételszám : 100031950
Csavarzár, ABS műanyag, türkiz, nyílásra: GPI 28/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
354 Ft
20
340 Ft
3%
50
329 Ft
7%
100
321 Ft
9%
250
270 Ft
23%
500
259 Ft
26%
1.000
241 Ft
31%
2.000
212 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 354 Ft 354 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A türkizkék csavaros záróelem tartós ABS műanyagból készült, és kifejezetten a GPI 28/400 nyílásokhoz lett tervezve. Biztos illeszkedést garantál, és pontos menettervezésének köszönhetően megbízható védelmet nyújt a kifolyás és a szennyeződések ellen. A masszív anyagválasztás hosszú élettartamot és könnyű kezelhetőséget biztosít a mindennapokban.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Petrolkék |
| Száj mérete | GPI 28/400 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A türkizkék csavaros záróelem tartós ABS műanyagból készült, és kifejezetten a GPI 28/400 nyílásokhoz lett tervezve. Biztos illeszkedést garantál, és pontos menettervezésének köszönhetően megbízható védelmet nyújt a kifolyás és a szennyeződések ellen. A masszív anyagválasztás hosszú élettartamot és könnyű kezelhetőséget biztosít a mindennapokban.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Petrolkék |
| Száj mérete | GPI 28/400 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























