Üvegek es palackok Csavarzár 'Clear/Platin Edition', PP-műanyag, fehér, nyílás: 40/2P
Tételszám : 100027190
Csavarzár 'Clear/Platin Edition', PP-műanyag, fehér, nyílás: 40/2P
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
377 Ft
20
370 Ft
1%
50
359 Ft
4%
100
348 Ft
7%
250
284 Ft
24%
500
273 Ft
27%
1.000
269 Ft
28%
2.500
226 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 377 Ft 377 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A „Clear/Platin Edition“ csavarzár kiváló minőségű, fehér polipropilénből (PP) készült, amely magas stabilitást biztosít. A precíz, kerek forma kifejezetten 40/2P menetprofilú nyílásokhoz lett tervezve, ami biztonságos és tömör zárást tesz lehetővé. Ez a kialakítás egyszerű kezelhetőséget támogat és megbízható záródást garantál.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 14 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 44 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „Clear/Platin Edition“ csavarzár kiváló minőségű, fehér polipropilénből (PP) készült, amely magas stabilitást biztosít. A precíz, kerek forma kifejezetten 40/2P menetprofilú nyílásokhoz lett tervezve, ami biztonságos és tömör zárást tesz lehetővé. Ez a kialakítás egyszerű kezelhetőséget támogat és megbízható záródást garantál.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 14 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 44 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























