Üvegek es palackok Csavarzár 'Securilock' 61,9 mm, PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100023640
Csavarzár 'Securilock' 61,9 mm, PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
355 Ft
20
341 Ft
3%
50
330 Ft
7%
100
320 Ft
9%
250
269 Ft
24%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 355 Ft 355 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér PP műanyagból készült 'Securilock' csavarzár biztonságos tartást és egyszerű kezelhetőséget biztosít. 61,9 mm átmérőjével tökéletesen illeszkedik a kerek zárakhoz, és megbízható védelmet nyújt termékei számára.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 17,2 mm |
| Súly | 8 g |
| Átmérő - Külső | 61,9 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér PP műanyagból készült 'Securilock' csavarzár biztonságos tartást és egyszerű kezelhetőséget biztosít. 61,9 mm átmérőjével tökéletesen illeszkedik a kerek zárakhoz, és megbízható védelmet nyújt termékei számára.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 17,2 mm |
| Súly | 8 g |
| Átmérő - Külső | 61,9 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























