Üvegek es palackok Csavarzár 'White Line' 12 ml, PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100001120
Csavarzár 'White Line' 12 ml, PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
83 Ft
20
80 Ft
3%
50
76 Ft
8%
100
72 Ft
13%
250
65 Ft
21%
500
62 Ft
25%
1.000
58 Ft
30%
2.500
54 Ft
34%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 83 Ft 83 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A „White Line“ fehér csavarzár tartós PP műanyagból készült, tökéletesen illeszkedik a kerek tárolókhoz, és biztos tartást nyújt. Megkönnyíti a nyitást és zárást, így sokoldalúbbá teszi a mindennapokat – ideális mindazoknak, akik értékelik a praktikus és megbízható zárakat. Egy apró részlet, nagy haszonnal!
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 7,5 mm |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 38,4 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „White Line“ fehér csavarzár tartós PP műanyagból készült, tökéletesen illeszkedik a kerek tárolókhoz, és biztos tartást nyújt. Megkönnyíti a nyitást és zárást, így sokoldalúbbá teszi a mindennapokat – ideális mindazoknak, akik értékelik a praktikus és megbízható zárakat. Egy apró részlet, nagy haszonnal!
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 7,5 mm |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 38,4 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























