Üvegek es palackok Csavarzár 'White Line' 125 ml, PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100001110
Csavarzár 'White Line' 125 ml, PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
180 Ft
20
169 Ft
6%
50
165 Ft
8%
100
162 Ft
10%
250
129 Ft
28%
500
126 Ft
30%
1.000
122 Ft
32%
2.500
108 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 180 Ft 180 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A strapabíró PP műanyagból készült „White Line” fehér csavarzár tökéletesen illeszkedik a 125 ml-es palackokhoz, és biztos tartást garantál. Kerek formatervezése a funkcionalitást az eleganciával ötvözi, míg a megbízható zár egyszerű nyitást és zárást tesz lehetővé. Legyen szó háztartásról vagy ipari használatról – ez a zár praktikus kezelhetőséget és megbízható védelmet nyújt tartalma számára.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 14,6 mm |
| Súly | 11 g |
| Átmérő - Külső | 80,6 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A strapabíró PP műanyagból készült „White Line” fehér csavarzár tökéletesen illeszkedik a 125 ml-es palackokhoz, és biztos tartást garantál. Kerek formatervezése a funkcionalitást az eleganciával ötvözi, míg a megbízható zár egyszerű nyitást és zárást tesz lehetővé. Legyen szó háztartásról vagy ipari használatról – ez a zár praktikus kezelhetőséget és megbízható védelmet nyújt tartalma számára.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 14,6 mm |
| Súly | 11 g |
| Átmérő - Külső | 80,6 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























