Üvegek es palackok Csavarzár 'White Line' 60 ml, PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100001290
Csavarzár 'White Line' 60 ml, PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
165 Ft
20
161 Ft
2%
50
158 Ft
4%
100
154 Ft
6%
250
126 Ft
23%
500
122 Ft
26%
1.000
115 Ft
30%
2.500
104 Ft
36%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 165 Ft 165 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér csavarzár ellenálló PP műanyagból készült, és kifejezetten a „White Line” 60 ml-es tartályokhoz lett tervezve. Kerek kialakítása egyszerű kezelhetőséget biztosít, és garantálja a biztonságos, megbízható zárást. A masszív kivitel tartós tömítettséget garantál.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 11,8 mm |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 56,7 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér csavarzár ellenálló PP műanyagból készült, és kifejezetten a „White Line” 60 ml-es tartályokhoz lett tervezve. Kerek kialakítása egyszerű kezelhetőséget biztosít, és garantálja a biztonságos, megbízható zárást. A masszív kivitel tartós tömítettséget garantál.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 11,8 mm |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 56,7 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























