Üvegek es palackok Fedőlap 100 ml-es 'Bianca' számára, PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100000060
Fedőlap 100 ml-es 'Bianca' számára, PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
76 Ft
20
73 Ft
3%
50
69 Ft
9%
100
65 Ft
14%
250
58 Ft
23%
500
55 Ft
27%
1.000
44 Ft
42%
2.500
40 Ft
47%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 76 Ft 76 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér borító tárcsa egy kozmetikai 100 ml -es tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 2,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 3 g |
| Átmérő - Külső | 59,5 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér borító tárcsa egy kozmetikai 100 ml -es tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 2,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 3 g |
| Átmérő - Külső | 59,5 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























