Üvegek es palackok Fedőlap 100 ml-es 'Magic'-hez, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000070
Fedőlap 100 ml-es 'Magic'-hez, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
106 Ft
20
102 Ft
3%
50
95 Ft
10%
100
91 Ft
14%
250
76 Ft
28%
500
73 Ft
31%
1.000
69 Ft
34%
2.500
62 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 106 Ft 106 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatkorong a kozmetikumok tisztításához a PP műanyagból készült 100 ml -es „varázslatos” nyakkendőhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 58 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatkorong a kozmetikumok tisztításához a PP műanyagból készült 100 ml -es „varázslatos” nyakkendőhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 58 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























