Üvegek es palackok Fedőlap 150 ml-es 'Bianca' számára, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000080
Fedőlap 150 ml-es 'Bianca' számára, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
84 Ft
20
80 Ft
4%
50
76 Ft
9%
100
73 Ft
13%
250
65 Ft
22%
500
62 Ft
26%
1.000
58 Ft
30%
2.500
55 Ft
34%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 84 Ft 84 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatkorong kozmetikai 150 ml -es tégely „Bianca” -hoz, PP műanyagból. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 3,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 72,2 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatkorong kozmetikai 150 ml -es tégely „Bianca” -hoz, PP műanyagból. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 3,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 72,2 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















