Üvegek es palackok Fedőlap 200 ml-es 'Bianca'-hoz, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000100
Fedőlap 200 ml-es 'Bianca'-hoz, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
102 Ft
20
91 Ft
10%
50
87 Ft
14%
100
84 Ft
17%
250
73 Ft
28%
500
69 Ft
32%
1.000
65 Ft
36%
2.500
58 Ft
43%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 102 Ft 102 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatok egy 200 ml -es kozmetikai tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 80,8 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatok egy 200 ml -es kozmetikai tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 80,8 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















