Üvegek es palackok Fedőlemez 15 ml-es 'Bianca'-hoz, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000090
Fedőlemez 15 ml-es 'Bianca'-hoz, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
55 Ft
20
44 Ft
20%
50
40 Ft
27%
100
36 Ft
34%
250
33 Ft
40%
500
29 Ft
47%
1.000
25 Ft
54%
2.500
22 Ft
60%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 55 Ft 55 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatok egy 15 ml -es kozmetikai tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 2,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 3 g |
| Átmérő - Külső | 33,4 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatok egy 15 ml -es kozmetikai tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 2,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 3 g |
| Átmérő - Külső | 33,4 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















