Üvegek es palackok Hőre zsugorodó kapszula 32x41, PVC-műanyag, arany
Tételszám : 100014960
Hőre zsugorodó kapszula 32x41, PVC-műanyag, arany
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
117 Ft
10
114 Ft
2%
20
110 Ft
5%
100
107 Ft
8%
200
89 Ft
23%
500
85 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 117 Ft 117 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A zsugorodó kapszula arany, amely hőre lágyuló fóliából áll, bontási sávval, amely melegítéskor a palack nyaka körül zsugorodik. A borosüvegek befejezéséhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Arany |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A zsugorodó kapszula arany, amely hőre lágyuló fóliából áll, bontási sávval, amely melegítéskor a palack nyaka körül zsugorodik. A borosüvegek befejezéséhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Arany |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























