Üvegek es palackok Kerek fedél 50 ml-es 'Magic’ tégelyhez, PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100000160
Kerek fedél 50 ml-es 'Magic’ tégelyhez, PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
58 Ft
20
55 Ft
5%
50
44 Ft
24%
100
40 Ft
31%
250
36 Ft
37%
500
33 Ft
43%
1.000
29 Ft
50%
2.500
25 Ft
56%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 58 Ft 58 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatkorong a PP műanyagból készült 50 ml -es „varázslatos” csapda kozmetikumainak tárolására.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatkorong a PP műanyagból készült 50 ml -es „varázslatos” csapda kozmetikumainak tárolására.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















