Kockás textil alátét 12x12, négyzet alakú, textil, világoszöld, nyílás: TO38-TO53
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja
Kockás textil alátét 12x12, négyzet alakú, textil, világoszöld, nyílás: TO38-TO53 válasszon
Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
3%
50
9%
100
10%
200
26%
500
28%
1.000
30%
Szélesség: 120
Szín: Zöld
Semmi sincs kiválasztva
Megtakarítás*:  %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Alak - Alap Négyzet alakú
Anyag Pamut (100%)
Gyártási ország Németország
Magasság 0,1 mm
Szélesség 120 mm
Súly 1 g
Szín Zöld
Gyártó Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 az 0 értékelésből
Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból
Hagyj egy kritikát!
Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.
Alak - Alap Négyzet alakú
Anyag Pamut (100%)
Gyártási ország Németország
Magasság 0,1 mm
Szélesség 120 mm
Súly 1 g
0 az 0 értékelésből
Hagyj egy kritikát!
Hasonló termékek
50 ml alumínium palack, fém, ezüst, nyílás: DIN 3250 ml alumínium palack, fém, ezüst, nyílás: DIN 32
Mennyiség
Ár darabonként
Mennyiség
Ár darabonként
1
Átlagos értékelés 5 a 5 csillagból
Óntábla „Jogger”, négyzet alakú, fém, ezüst
50 ml üvegpalack 'Proba', nyílás: PP 1850 ml üvegpalack 'Proba', nyílás: PP 18
500 ml PET-palack 'Milk and Juice Carré', négyzet alakú, műanyag, nyílás: 38 mm500 ml PET-palack 'Milk and Juice Carré', négyzet alakú, műanyag, nyílás: 38 mm
Koronazáró 26 mm, fém, aranyKoronazáró 26 mm, fém, arany