Üvegek es palackok Ólomcímke 'Mérleg', négyzet alakú, fém, ezüst
Tételszám : 100017780
Ólomcímke 'Mérleg', négyzet alakú, fém, ezüst
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
664 Ft
10
639 Ft
3%
20
625 Ft
5%
50
611 Ft
7%
100
499 Ft
24%
200
481 Ft
27%
500
463 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 664 Ft 664 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Metallicett 'Zodiac Sign Libra' téglalap alakú, önálló és rugalmas címke, amely betartja az üvegét és szinte az összes többi anyagot.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Ón |
| Gyártási ország | Franciaország |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 3 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Metallicett 'Zodiac Sign Libra' téglalap alakú, önálló és rugalmas címke, amely betartja az üvegét és szinte az összes többi anyagot.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Ón |
| Gyártási ország | Franciaország |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 3 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





















