WECK WECK befőzőgyűrű RR100 #, piros, száj: kör alakú perem
Tételszám : 100034170
WECK befőzőgyűrű RR100 #, piros, száj: kör alakú perem
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
57 Ft
50
53 Ft
7%
250
50 Ft
12%
1.000
43 Ft
24%
2.500
39 Ft
31%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 57 Ft 57 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az összes főtt edény bezárása érdekében ott van a Wake -Uup -gyűrű. Az összes riasztási szemüveghez illeszkedik, 100 mm -es pofa átmérőjű (RR100).
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 108,3 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az összes főtt edény bezárása érdekében ott van a Wake -Uup -gyűrű. Az összes riasztási szemüveghez illeszkedik, 100 mm -es pofa átmérőjű (RR100).
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 108,3 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.











