WECK WECK-rögzítőkapocs #, rozsdamentes acél, ezüst
Tételszám : 100034190
WECK-rögzítőkapocs #, rozsdamentes acél, ezüst
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
78 Ft
20
75 Ft
3%
50
71 Ft
8%
100
68 Ft
12%
200
64 Ft
17%
500
61 Ft
21%
1.000
57 Ft
26%
5.000
50 Ft
35%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 78 Ft 78 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A zárójel, amely biztonságosan bezárja a szemüveg összes nyomát, hogy megvédje őket a távozástól. Minden riasztási szemüveghez alkalmas. 2 zárójel szükséges üvegenként. Rozsdamentes acélból készül.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 15 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 9 mm |
| Súly | 2 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A zárójel, amely biztonságosan bezárja a szemüveg összes nyomát, hogy megvédje őket a távozástól. Minden riasztási szemüveghez alkalmas. 2 zárójel szükséges üvegenként. Rozsdamentes acélból készül.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 15 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 9 mm |
| Súly | 2 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.














