WECK WECK befőzőgyűrű RR120, piros, száj: kerek perem
Tételszám : 100034180
WECK befőzőgyűrű RR120, piros, száj: kerek perem
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
103 Ft
20
100 Ft
2%
50
89 Ft
13%
100
85 Ft
17%
250
82 Ft
20%
500
78 Ft
24%
1.000
75 Ft
27%
2.500
71 Ft
31%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 103 Ft 103 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Annak érdekében, hogy a főtt edények ideálisan védettek legyenek, bezárja a szemüveget a riasztás szakácsával. Minden 120 mm -es pofa átmérőjű riasztási szemüveghez (RR120) alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 126,85 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Annak érdekében, hogy a főtt edények ideálisan védettek legyenek, bezárja a szemüveget a riasztás szakácsával. Minden 120 mm -es pofa átmérőjű riasztási szemüveghez (RR120) alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 5 g |
| Átmérő - Külső | 126,85 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.










