Avery Zweckform Zweckform matrica 'Gelsterne', műanyag, többszínű
Tételszám : 100001510
Zweckform matrica 'Gelsterne', műanyag, többszínű
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 246 Ft
10
1 214 Ft
2%
20
1 171 Ft
6%
50
1 146 Ft
8%
100
934 Ft
25%
200
905 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Cél Format Design Series matrica: 'Gel-Staren' önfagás, fenséges színű matrica. A Z-Design az üveg, üveg palackok, palackok és sok más anyag esetén felelős.
| Alak - Alap | Ajándékcímkék |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Cél Format Design Series matrica: 'Gel-Staren' önfagás, fenséges színű matrica. A Z-Design az üveg, üveg palackok, palackok és sok más anyag esetén felelős.
| Alak - Alap | Ajándékcímkék |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








