WECK WECK befőzőgyűrű RR40, piros, nyílás: kerek perem
Tételszám : 100034140
WECK befőzőgyűrű RR40, piros, nyílás: kerek perem
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
39 Ft
50
36 Ft
7%
100
32 Ft
17%
500
28 Ft
28%
1.000
25 Ft
35%
2.500
21 Ft
46%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 39 Ft 39 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A csavargyűrű, amely tökéletesen tömíti az összes főtt ételt. Fenntartható és természetes gumiból. Minden 40 mm -es pofa átmérőjű riasztási szemüveghez (RR40) alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 52,1 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A csavargyűrű, amely tökéletesen tömíti az összes főtt ételt. Fenntartható és természetes gumiból. Minden 40 mm -es pofa átmérőjű riasztási szemüveghez (RR40) alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 52,1 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.












