WECK WECK-befőzőgyűrű RR60 #, piros, nyílás: kerek perem
Tételszám : 100034150
WECK-befőzőgyűrű RR60 #, piros, nyílás: kerek perem
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
43 Ft
50
39 Ft
9%
250
32 Ft
25%
1.000
28 Ft
34%
2.500
25 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 43 Ft 43 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A főtt ételek tökéletesen megvédése érdekében szükség van a Wake -Uup gyűrűre. Minden 60 mm -es pofa átmérőjű riasztási szemüveghez (RR60) alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 67,8 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A főtt ételek tökéletesen megvédése érdekében szükség van a Wake -Uup gyűrűre. Minden 60 mm -es pofa átmérőjű riasztási szemüveghez (RR60) alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 67,8 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.












