WECK WECK befőzőgyűrű RR80, piros, száj: kerek perem
Tételszám : 100034160
WECK befőzőgyűrű RR80, piros, száj: kerek perem
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
53 Ft
50
50 Ft
5%
250
43 Ft
18%
500
39 Ft
26%
1.000
36 Ft
32%
2.500
32 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 53 Ft 53 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A Weck Schochring. Az összes edény biztonsági mentése a riasztási üvegben 80 mm -es pofa átmérőjű (RR80).
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 88,3 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A Weck Schochring. Az összes edény biztonsági mentése a riasztási üvegben 80 mm -es pofa átmérőjű (RR80).
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1,4 mm |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 88,3 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.












